Joanna
Autor

Joanna

Aktualności

W sobotę, 7 grudnia, o godz. 13.30 zapraszamy rodziców z niemowlętami na specjalny pokazy filmowy. Zobaczymy „Lighthouse” w reżyserii Roberta Eggersa z rewelacyjnymi rolami Willema Dafoe’a i Roberta Pattinsona.

Więcej
Aktualności

Z okazji jubileuszu w kinach studyjnych w całej Polsce odbywa się przegląd arcydzieł kina czeskiego – do kina Kinematograf zapraszamy w każdą grudniową niedzielę o godz. 15.

Więcej
Aktualności

W sobotę, 7 grudnia, o godz. 12 zapraszamy dzieci od 5 do 9 lat oraz ich rodziców i opiekunów na Filmowe Opowieści! Odkrywamy tajemnice bohaterów filmów animowanych i słuchamy opowieści ze starych klisz.

Więcej
Aktualności

Zapraszamy w czwartek, 12 grudnia, o godz. 18 na spotkanie z Rafałem Dajborem, autorem książki „Jak u Barei, czyli kto to powiedział” wydawnictwa Krytyki Politycznej oraz pokaz filmu „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” Stanisława Barei.

Więcej
Aktualności

We wtorek, 3 grudnia, o godz. 17 zapraszamy na spotkanie z Bartoszem Kruhlikiem, którego pełnometrażowy obraz „Supernova” został bardzo dobrze przyjęty na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Więcej
Uncategorized

Kino Kinematograf przeszło metamorfozę! Odświeżyliśmy parkiet i wnętrze sali, a miłośnicy kina będą mogli się wygodnie rozsiąść na komfortowych fotelach w pięknym kolorze! A będzie nadchodzącej jesieni co oglądać – w kinie Kinematograf czekają na Was najnowsze, nagradzane na festiwalach filmowych polskie i światowe tytuły.

Więcej
Aktualności

Z dumą prezentujemy wyniki 29. edycji Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu.

Więcej
Aktualności

W czwartek, 28 listopada, godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z reżyserem Andrzejem Krakowskim oraz promocję jego najnowszej książki o Bronisławie Kaperze.

Więcej
Uncategorized

Zapraszamy na pokaz filmów nagrodzonych na 29. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu do kina Kinematograf w niedzielę, 24 listopada o godz. 15 i o godz. 17.

Więcej
3.3
Festiwal Człowiek w Zagrożeniu

katalog 29. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu do pobrania w PDF 📆 wtorek, 19.11 📆 📍 miejsce: Fabryka Sztuki, ul. Tymienieckiego 3 9.00 „Warszawa, Miasto podzielone” / „Warsaw: A City Divided”, reż. Eric Bednarski (70′) 10.30 „Złota” / „Zlota St.”, reż. Tomasz Knittel (84′) 12.00 „Życie nr 2” / „Life, take 2” ,

Więcej