Wpisy kategorii

Uncategorized

Uncategorized

Szanowni Państwo, informujemy, że w poniedziałek 11 lutego z powodu prac konserwatorskich na terenie Muzeum do godz. 12.00 nie będą działały numery telefonów: – do kasy Muzeum – 42 203 24 50 – do centrali – 42 674 09 57 Za niedogodności spowodowane przerwą techniczną serdecznie przepraszamy.

Więcej
Uncategorized

Zapraszamy na dodatkowe seanse filmu „Mój piękny syn” we wtorek 22 stycznia o godzinie 20 i „Powrót Bena” 23 stycznia i 24 stycznia o godzinie 16.

Więcej
Uncategorized

Zapraszamy na nowy cykl „Dekady kina 1919 – 2019” – raz w miesiącu prezentować będziemy najważniejsze filmy w porządku chronologicznym. Pierwsze spotkanie we wtorek 22 stycznia o 18.

Więcej
10.0
Uncategorized

Serdecznie zapraszamy w środę, 20 lutego, o godzinie 17 na wernisaż nowej wystawy czasowej „Polskie Oscary” poświęconej polskim laureatom i nominowanym do jednej z najważniejszych nagród w świecie filmowym. Zaprezentujemy m.in. plakaty, fotosy, ale także oryginalną statuetkę Oscara. Zobaczymy, jak wyglądał plan zdjęciowy do „Listy Schindlera”, przyjrzymy się oryginalnym pamiątkom

Więcej
Uncategorized

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na poniższe zapytania cenowe.   Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej Opis przedmiotu zamówienia Oświadczenie Formularz ofertowy

Więcej
Uncategorized

16 października o godzinie 18 zapraszamy do Dobronia, gdzie w ramach projektu „Dokumenty w drodze. Stymulator emocji” pokażemy dwa poruszające filmy dokumentalne.

Więcej
Uncategorized

17 października, w środę,  o godzinie 12 zapraszamy rodziców z niemowlętami na specjalny pokaz poruszającego filmu „Kamerdyner” w reżyserii Filipa Bajona. 

Więcej
Uncategorized

Część projekcji i spotkań 9. edycji Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja odbędzie się w Muzeum Kinematografii. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń.

Więcej
Uncategorized

4 października o godzinie 18 zapraszamy na pokaz niezwykłego dokumentu „Love express. Przypadek Waleriana Borowczyka” oraz spotkanie z Kubą Mikurdą, reżyserem, filozofem, psychologiem.

Więcej
Uncategorized

W dniach 28 – 30 września w ramach akcji 60 + Kultura osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia będą mogły odwiedzić Muzeum Kinematografii za symboliczną złotówkę.

Więcej