Agata Kulesza. Spotkanie z aktorką

„Aktorki. Odkrycia” to kolejna książka Łukasza Maciejewskiego, w której autor rozmawia z polskimi aktorkami. Zapraszamy na spotkanie z autorem i Agatą Kuleszą.

Naszym gościem, obok Maciejewskiego, będzie Agata Kulesza – jedna z bohaterek publikacji. Wybitna aktorka jest znana z ról w takich filmach jak chociażby: Jestem mordercą Macieja Pieprzycy, Moje córki krowy Kingi Dębskiej, Róża Wojciecha Smarzowskiego czy Ida Pawła Pawlikowskiego, którą wyświetlimy bezpośrednio przed spotkaniem.
Na seans obowiązują bilety w cenie: 13/15 zł. Rezerwacje: rezerwacja@kinomuzeum.pl lub tel. 42 203 24 50 (w godzinach pracy Muzeum).
Spotkanie 21 października o godz. 18 rozpocznie się projekcją filmu „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego.

Filmowy spacer po Rudzie Pabianickiej

This is the most recent story.