Tu Stacja ANIMACJA! Warsztaty dla dzieci

Weekend z warsztatami animacji poklatkowej. Tu Stacja ANIMACJA! zaprasza na zajęcia już w najbliższą sobotę, 24 lutego (dzieci w wieku 8-13 lat) i w niedzielę., 25 lutego (dzieci w wieku 3-7 lat).

W czasie spotkań z cyklu Tu Stacja ANIMACJA! dzieci samodzielnie tworzą własny film animowany. Pod okiem animatorek wymyślają fabułę, tworzą scenografię i uczą się, jak wprawić stworzone przez siebie postacie w ruch.

Warsztaty dla dzieci 8-13 lat – 24 lutego:

Bilet: 30 zł (4 h)

Warsztaty dla dzieci 3-7 lat (w ramach Małego Kinematografu) – 25 lutego

Bilet: 12 zł (1,5 h) + projekcja bajek

Rezerwacja miejsc:

rezerwacja@kinomuzeum.pl

***

Mały Kinematograf to spotkania edukacyjne dla najmłodszych, które odbywają się Muzeum Kinematografii w każdą niedzielę w samo południe. Dzieci kręcą własne filmy animowane, wspólnie oglądają, zwiedzają i tworzą: malują, wycinają, wyklejają, kreują przestrzeń. Poznają historię polskiego filmu animowanego. Na dużym ekranie oglądają przygody bohaterów rysunkowych i lalkowych opowieści, m.in. Bolka i Lolka, Smoka Wawelskiego, Pampaliniego, Reksia i wielu innych, a przede wszystkim dobrze się bawią.

Wojciech Jerzy Has

"Łódź. Pałace i wille". Promocja książki