Aktualności

małe WIELKIE kino

W sobotę, 27 kwietnia, o godzinie 14 rodziców z niemowlętami zapraszamy na specjalny pokaz filmu „Vox Lux” w reżyserii Brady’ego Corberta.

Delikatne światło rozproszy mrok na sali, dźwięk zostanie przyciszony. Na sali kinowej jest dostęp do przewijaka, opiekun nie musi opuszczać sali kinowej! Podczas seansu można swobodnie karmić dziecko – są krzesełka, leżaczki i foteliki, chusty oraz poduszki-rogale do karmienia, podgrzewacze do butelek. Bujaki, maty edukacyjne i zabawki pozwolą zająć dziecko w trakcie seansu.

_____

„Vox Lux” opowiada historię Celeste – nastolatki, którą wielka tragedia wywindowała na szczyty sławy i zrobiła z niej gwiazdę muzyki pop. Od tej pory media śledziły każdy jej ruch, a jej kariera rozwijała się w cieniu zjawisk, które naznaczyły XXI wiek: ataków terrorystycznych, szkolnych strzelanin, medialnej rewolucji. Dzisiaj Celeste nie jest już tą samą osobą. Po skandalicznym incydencie, który o mały włos nie zrujnował jej kariery, chce wrócić na scenę. Musi ponownie zmierzyć się ze wspomnieniami sprzed lat, a w dodatku – przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

fot. kadr z filmu „Vox Lux”, reż. Brady Corbet

______

Projekt dofinansowany przez Fundację Santander
w ramach programu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

Wcześniejszy

Stanisław Fijałkowski − byt intencjonalny

Następny

Dzień Wolnej Sztuki