Aktualności

małe WIELKIE kino

W sobotę, 25 maja, o godzinie 14 zapraszamy na małe WIELKIE kino, czyli seans dla rodziców z niemowlętami. Pokażemy głośny film „Podły, okrutny, zły” w reżyserii Joe Berlingera.


Delikatne światło rozproszy mrok na sali, dźwięk zostanie przyciszony. Na sali kinowej jest dostęp do przewijaka, dzięki czemu opiekun nie musi opuszczać sali kinowej! Podczas seansu można swobodnie karmić dziecko – są krzesełka, leżaczki i foteliki, chusty oraz poduszki-rogale do karmienia, podgrzewacze do butelek. Bujaki, maty edukacyjne i zabawki pozwolą zająć dziecko w trakcie seansu.

Tym razem zapraszamy na pokaz filmu „Podły, okrutny, zły” w reżyserii Joe Berlingera, opowiadającego o słynnym seryjnym mordercy – Tedzie Bundym.

Niewinna twarz Teda Bundy’ego (Zac Efron) skrywała tajemnice brutalnych mordów, w które Liz Kloepfer (Lily Collins) długo nie chciała uwierzyć. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły?

fot. kadr z filmu „Podły, okrutny, zły” w reżyserii Joe Berlingera.

______________________________

Projekt dofinansowany przez Fundację Santander w ramach programu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

bilet 12/14 zł

Wcześniejszy

Psychoanaliza i film

Następny

Wielka ANIMAjówka