Aktualności

Mia100 Talentów

We wtorek 18 grudnia o godzinie 12 zapraszamy na galę programu „Mia100 Talentów” – inicjatywę, realizowaną w ramach programu Młodzi w Łodzi, mająca na celu promowanie i wspieranie zdolnych uczniów szkół ponadgmnazjalnych.

W ramach III edycji programu 18 grudnia 2018 r. 46 uczniów klas maturalnych z łódzkich szkół, którzy spełniają wysokie kryteria wyboru, zostanie wyróżnionych listem gratulacyjnym Prezydenta Miasta Łodzi oraz Kartą rabatową Młodzi w Łodzi. Uprawnia ona do korzystania ze zniżek i rabatów na oferty usług i produktów u 115 Partnerów. Dotychczas dostępna była tylko dla studentów łódzkich uczelni i okresowo dla laureatów poprzednich edycji Mia100 Talentów (w sumie wydanych zostało niemal 19 000 Kart). Teraz do elitarnego grona wyróżnionych uczniów łódzkich szkół, dołączą laureaci III edycji programu. Została im również przedstawiona możliwość promowania własnej osoby na stronie programu Młodzi w Łodzi. Zdecydowana większość z nich zdecydowała się skorzystać z takiej możliwości. Warto wspomnieć, że na stronie inicjatywy Mai100 Talentów dostępna jest również oferta łódzkich uczelni, dedykowana osobom wybitnym, wachlarz stypendiów oraz informacje o wydarzeniach o charakterze akademickim, adresowanych do tej grupy odbiorców. Program Mia100 Talentów ma także w założeniu zachęcać zdolną i ambitną młodzież do wiązania swojej przyszłości edukacyjnej, prywatnej i w dalszej perspektywie- zawodowej z naszym miastem.

 

Laureatów tegorocznej edycji programu „MIA100 Talentów” 2018 poznamy podczas gali, natomiast ich sylwetki będą prezentowane na stronie Programu Młodzi
w Łodzi (mlodziwlodz.pl) w zakładce dedykowanej inicjatywie.

 

 

Wcześniejszy

Seans dla rodziców z dziećmi

Następny

Święta 2018