Aktualności

Nabór filmów i reportaży do konkursów

28. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu ogłasza nabór filmów dokumentalnych do Konkursu Filmów Dokumentalnych oraz reportaży telewizyjnych do Konkursu Reportaży Telewizyjnych.

Festiwal będzie miał miejsce w Łodzi (w Muzeum Kinematografii oraz w Art Inkubatorze w Fabryce Sztuki) w dniach 20-24 listopada 2018. Łączna pula nagród w konursach wyniesie co najmniej 41 tys. zł.

Zachęcamy do zgłaszania filmów za pomocą interaktywnego formularza: Kliknij

Na zgłoszenia czekamy do 14 września 2018. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

Festiwal Człowiek w Zagrożeniu jest zwieńczeniem całorocznych działań Muzeum Kinematografii w Łodzi służących popularyzacji kina dokumentalnego – szlachetnej a niekomercyjnej gałęzi przemysłu filmowego, a także koncentrujących się na stworzeniu jak najszerszego, twórczego forum wymiany doświadczeń i poglądów na temat kondycji współczesnego człowieka. Szczególnie ważne są dla nas filmy propagujące otwartość na drugiego człowieka, a także skoncentrowane na przełamywaniu własnych ograniczeń w sferze mentalnej, fizycznej czy politycznej. W ciągu roku organizujemy liczne spotkania z filmem dokumentalnym (Prologi Festiwalu), z projekcjami wychodzimy bezpośrednio do ciekawej świata, wrażliwej publiczności.

http://festiwalmediow.pl/

https://www.facebook.com/czlowiekwzagrozeniu/notifications/

Wcześniejszy

Spotkanie z Scheiblerami

Następny

Weekend szpiegów