Repertuar

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.


Kup bilet online

Ze względu na zasady bezpieczeństwa związane z Covid-19, na wszystkie wydarzenia z wstępem wolnym obowiązuje wcześniejszy odbiór darmowych wejściówek.

3.01 • poniedziałek
Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład prof. Mariusza Guzka:
OBRZEŻA KINA MORALNEGO NIEPOKOJU
Miś (1980), 111’
reżyseria: Stanisław Bareja
Vabank (1981), 104’
reżyseria: Juliusz Machulski

5.01 • środa
17:00 Licorice Pizza (2021), 133’
reżyseria: Paul Thomas Anderson
19:30 Licorice Pizza (2021), 133’
reżyseria: Paul Thomas Anderson

6.01 • czwartek
Kino nieczynne

7.01 • piątek
15:00 Licorice Pizza (2021), 133’
reżyseria: Paul Thomas Anderson
17:30 Powrót do tamtych dni (2021), 104’
reżyseria: Konrad Aksinowicz
19:30 Benedetta (2021), 127’
reżyseria: Paul Verhoeven

8.01 • sobota
15:00 Truflarze (2020), 84’
reżyseria: Michael Dweck, Gregory Kershaw
16:45 Benedetta (2021), 127’
reżyseria: Paul Verhoeven
19:15 Licorice Pizza (2021), 133’
reżyseria: Paul Thomas Anderson

9.01 • niedziela
14:00 Truflarze (2020), 84’
reżyseria: Michael Dweck, Gregory Kershaw
15:45 Powrót do tamtych dni (2021), 104’
reżyseria: Konrad Aksinowicz
17:45 Benedetta (2021), 127’
reżyseria: Paul Verhoeven

10.01 • poniedziałek
Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład prof. Katarzyny Mąki-Malatyńskiej:
MORALNY NIEPOKÓJ W I POŁOWIE XX WIEKU
Gorączka (1980), 116’
reżyseria: Agnieszka Holland
Szpital Przemienienia (1978), 90’
reżyseria: Edward Żebrowski

12.01 • środa
17:00 Benedetta (2021), 127’
reżyseria: Paul Verhoeven
19:15 Licorice Pizza (2021), 133’
reżyseria: Paul Thomas Anderson

13.01 • czwartek
17:00 Psie pazury (2021), 125’
reżyseria: Jane Campion
19:15 Benedetta (2021), 127’
reżyseria: Paul Verhoeven

14.01 • piątek
15:00 Powrót do tamtych dni (2021), 104’
reżyseria: Konrad Aksinowicz
17:00 Matrix Zmartwychwstania (2021), 148’
reżyseria: Lana Wachowski
19:45 Titane (2021), 108’
reżyseria: Julia Ducournau

15.01 • sobota
14:00 Matrix Zmartwychwstania (2021), 148’
reżyseria: Lana Wachowski
Spotkanie z Moniką Meleń
17:00 Jeden dzień dłużej (2021), 50’
reżyseria: Monika Meleń
• po pokazie spotkanie z reżyserką oraz bohaterami filmu
19:30 Titane (2021), 108’
reżyseria: Julia Ducournau

16.01 • niedziela
14:00 Powrót do tamtych dni (2021), 104’
reżyseria: Konrad Aksinowicz
16:00 Titane (2021), 108’
reżyseria: Julia Ducournau
18:00 Magdalena (2021), 100’
reżyseria: Filip Gieldon

17.01 • poniedziałek
Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład prof. Marcina Adamczaka:
ROZLICZENIE ZE STALINIZMEM
Dreszcze (1981), 102’
reżyseria: Wojciech Marczewski
Przesłuchanie (1982), 111’
reżyseria: Ryszard Bugajski

19.01 • środa
17:00 Magdalena (2021), 100’
reżyseria: Filip Gieldon
19:00 Titane (2021), 108’
reżyseria: Julia Ducournau

20.01 • czwartek
17:00 Titane (2021), 108’
reżyseria: Julia Ducournau
19:00 Matrix Zmartwychwstania (2021), 148’
reżyseria: Lana Wachowski

21.01 • piątek
15:00 Matrix Zmartwychwstania (2021), 148’
reżyseria: Lana Wachowski
17:30 C’mon C’mon (2021), 108’
reżyseria: Mike Mills
DKF Radców Prawnych Tylna14
19:30 Minari (2020), 115’
reżyseria: Lee Isaac Chung
seans zamknięty

22.01 • sobota
Filmowe opowieści
12:00 Warsztaty dla dzieci 4-7 lat
15:00 Magdalena (2021), 100’
reżyseria: Filip Gieldon
17:00 Wesele (2021), 135’
reżyseria: Wojciech Smarzowski
19:30 C’mon C’mon (2021), 108’
reżyseria: Mike Mills

23.01 • niedziela
Mały Kinematograf:
Twoje pierwsze spotkanie z kinem
12:00 Zestaw klasyki polskiej animacji
ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej
13:30 Matrix Zmartwychwstania (2021), 148’
reżyseria: Lana Wachowski
16:15 Psie pazury (2021), 125’
reżyseria: Jane Campion
18:30 C’mon C’mon (2021), 108’
reżyseria: Mike Mills

26.01 • środa
17:00 Wesele (2021), 135’
reżyseria: Wojciech Smarzowski
19:30 C’mon C’mon (2021), 108’
reżyseria: Mike Mills

27.01 • czwartek
17:00 C’mon C’mon (2021), 108’
reżyseria: Mike Mills
19:00 Matrix Zmartwychwstania (2021), 148’
reżyseria: Lana Wachowski

28.01 • piątek
15:00 Wesele (2021), 135’
reżyseria: Wojciech Smarzowski
17:30 C’mon C’mon (2021), 108’
reżyseria: Mike Mills
19:30 Wszystko poszło dobrze (2021), 113’
reżyseria: François Ozon

29.01 • sobota
15:00 C’mon C’mon (2021), 108’
reżyseria: Mike Mills
17:00 Wszystko poszło dobrze (2021), 113’
reżyseria: François Ozon
19:15 Psie pazury (2021), 125’
reżyseria: Jane Campion

30.01 • niedziela
14:00 Wesele (2021), 135’
reżyseria: Wojciech Smarzowski
16:30 C’mon C’mon (2021), 108’
reżyseria: Mike Mills
18:30 Wszystko poszło dobrze (2021), 113’
reżyseria: François Ozon



CENNIK  BILETÓW  DO  KINA
środa – czwartek: 16/18 zł
piątek – niedziela: 17/19 zł
 
BILETY SPECJALNE
Mały Kinematograf/ Karta Łodzianina/ Łódzka Karta Bez barier/ Miejska Karta Seniora/Młodzi w Łodzi: 15 zł
Akademia Polskiego Filmu: pojedyncze spotkanie: 15 zł / karnet: 150 zł