Repertuar

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.


Malarskość filmu 2.0: Powidoki

14.11 • sobota, godz. 15:00

Polski punkt widzenia – malarskość filmu 2.0 to nowatorski program edukacyjny, upowszechniający wiedzę o najważniejszych polskich dokonaniach filmowych zainspirowanych sztuką malarską. Projekt jest skierowany do młodzieży licealnej i dorosłych. W ramach zajęć odbywają się wykłady wprowadzające, projekcje filmów oraz warsztaty. 14 listopada zapraszamy na spotkanie ONLINE dla osób indywidualnych, które będzie poświęcone filmowi Powidoki w reż. Andrzeja Wajdy.  Pokaz zostanie poprzedzony wykładem dr. Macieja Dowgiela. Udział jest bezpłatny dla uczestników, ale obowiązuje rezerwacja miejsc.


Malarskość Filmu 2.0 – trwa nabór

do 15 grudnia 2020

Polski punkt widzenia – malarskość filmu 2.0 to nowatorski program edukacyjny, upowszechniający wiedzę o najważniejszych polskich dokonaniach filmowych zainspirowanych sztuką malarską. Projekt jest skierowany do młodzieży licealnej i dorosłych. W ramach zajęć odbywają się wykłady wprowadzające, projekcje filmów oraz warsztaty. Udział jest bezpłatny dla uczestników. Spotkania odbywają się w formule on-line lub tradycyjnej – w siedzibie Muzeum, a także wyjazdowo w szkołach średnich regionu łódzkiego i placówkach partnerskich.

Szczegóły na stronie www.kinomuzeum.pl i na Facebooku: @malarskoscfilmu

Informacje i zapisy: edukacja@kinomuzeum.pl lub tel. 42 674 09 57 w. 151

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Miasta Łódź