Aktualności

Seans dla rodziców z dziećmi

W sobotę 17 listopada o godzinie 14 zapraszamy na seans dla rodziców z dziećmi. Pokażemy najnowszy film Marka Koterskiego „7 uczuć”.

Projekcja zostanie przystosowana do obecności noworodków. Delikatne światło rozproszy mrok na sali kinowej, dźwięk zostanie przyciszony. Przygotujemy przewijak, krzesełko do karmienia oraz zabawki.

W najnowszym filmie Marka Koterskiego wystąpiła plejada gwiazd: Marcin Dorociński, Michał Koterski, Robert Więckiewicz, Katarzyna Figura, Gabriela Muskała czy Maja Ostaszewska.

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji. (Kino Świat)

fot. kadr z filmu „7 uczuć”, reż. Marek Koterski

Wcześniejszy

Kreatywny weekend

Następny

WARSZTATY STOP STALKING