Aktualności

Seans dla rodziców z dziećmi

W sobotę 9 lutego o godzinie 14 zapraszamy rodziców z dziećmi na specjalny pokaz filmu „Złe wychowanie Cameron Post” w reżyserii Desiree Akhavan. Sala projekcyjna zostania przystosowana do obecności niemowląt.

„małe WIELKIE kino”, czyli seans dla rodziców z dziećmi, raz w miesiącu w Kinie Kinematograf (w Muzeum Kinematografii). Delikatne światło rozproszy mrok na sali, dźwięk zostanie przyciszony. Przygotujemy przewijak, kocyki oraz zabawki.

Projekt „małe WIELKIE kino” jest współfinansowany przez Fundację Santander Bank Polska S.A. w ramach programu grantowego Tu mieszkam, tu zmieniam.

****

„Złe wychowanie Camron Post” to uhonorowana Nagrodą Główną Jury 35. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Sundance ekranizacja bestsellerowej powieści Emily M. Danforth. W roli głównej wystąpiła Chloë Grace Moretz, popularna amerykańska aktorka młodego pokolenia.

Kiedy krewni oraz jej chłopak nakrywają Cameron w niedwuznacznej sytuacji z przyjaciółką, zostaje wysłana na specjalny obóz, gdzie ma przejść tzw. „terapię konwersyjną” i nauczyć się „właściwych ról płciowych”. W obozie Cameron poznaje nowych przyjaciół, młodą lesbijkę przedstawiającą się jako Jane Fonda oraz geja znanego jako Czerwony Orzeł. Razem udowadniają światu, że młodość i radość życia nie dają się łatwo ujarzmić.

Wcześniejszy

Dodatkowe seanse w Kinie Kinematograf

Następny

Plan zamówień publicznych