30. edycja w internecie

 

>>>> POBIERZ PROGRAM W PDF <<<<

>>>>> SPIS FILMÓW  W PDF<<<<

 

Jak oglądać, jak słuchać?

  • Zarejestruj się bezpłatnie (od poniedziałku 23 listopada 2020) na stronie www.dafilms.pl
  • Na stronie www.czlowiekwzagrozeniu.pl są wymienione wszystkie tytuły filmów i reportaży.
  • Konkurs filmów dokumentalnych i konkurs reportaży telewizyjnych oraz pozakonkursowe pokazy filmów: kliknij na tytuł filmu lub reportażu. Zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do seansu na www.dafilms.pl, który wybrałeś. Seanse będą dostępne od daty wskazanej w opisie przez cztery godziny (poza tymi filmami, w których opisach, zaznaczono, że są dostępne przez cały festiwal).
  • W opisie filmu lub reportażu (i na czlowiekwzagrozeniu.pl, i na dafilms.pl) znajdziesz link do wywiadu z autorką, autorem lub autorami filmu lub reportażu. Linki będą aktywne od daty wskazanej w opisie bez ograniczeń czasowych. W wywiadach jest sporo spoilerów, nie chcemy psuć Ci przyjemności oglądania!
  • W przypadku filmów i reportaży konkursowych, możesz przyznać każdemu obejrzanemu tytułowi od jednej do pięciu gwiazdek filmowi, który właśnie oglądasz. Nie zwlekaj, możesz to zrobić tylko w czasie, gdy film jest dostępny do obejrzenia. W ten sposób wpłyniesz na wybór laureata nagród publiczności.
  • Uwaga! Nie można wcześniej rezerwować sobie filmów. Nie można wcześniej kupować dostępu.
  • Reportaże radiowe: kliknij na tytuł reportażu. Zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do reportażu na stronie www.radiolodz.pl

W razie technicznych problemów, zwróć się o pomoc na chacie, który znajduje się w prawym dolnym rogu na stronie www.dafilms.pl. Jeśli nie będziemy w stanie od razu odpowiedzieć, poprosimy Cię o zostawienie adresu mailowego i odpiszemy niebawem.

W razie pytań dotyczących festiwalu, prosimy o wiadomość na: festiwal@kinomuzeum.pl

 

Uwaga!

Rozdanie nagród w sobotę 28.11.2020 o godz. 20. Link do transmisji znajdziesz na stronach

www.czlowiekwzagrozeniu.pl i www.dafilms.pl oraz na Facebooku @czlowiekwzagrozeniu oraz Instagramie @czlowiekwzagrozeniu

 

________________________________________________________________________________________

 

Jeszcze będzie pięknie. Jeszcze będzie normalnie…

Wierzymy, że w 2021 roku ponownie będziemy mogli zaprosić Was na tradycyjne projekcje i spotkania.

 

Miejsca festiwalowe:

Kino Kinematograf w Muzeum Kinematografii w Łodzi

Pl. Zwycięstwa 1, 90-312 Łódź

tel + 48 42 203 24 50

Kino Kinematograf to w skali całej Polski miejsce naprawdę wyjątkowe. Od 2006 roku działa w dawnej wozowni połączonej z zabytkowym XIX-wiecznym pałacem Karola Scheiblera, siedzibą Muzeum Kinematografii w Łodzi. Wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do wyświetlania filmów z taśmy 35 mm i – co jest dziś wielką rzadkością – 16 mm, wysokiej klasy rzutnik multimedialny i nagłośnienie Dolby Digital.


Fabryka Sztuki w Łodzi

ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź

tel + 48 42 646 88 65

Fabryka Sztuki w Łodzi to centrum kreatywne, które znajduje się na obrzeżach ścisłego centrum Łodzi, na terenie XIX-wiecznych fabryk na Księżym Młynie. Działania Fabryki Sztuki koncentrują się wokół edukacji kulturalnej i artystycznej, teatru, sztuk wizualnych oraz muzyki. Od 2018 roku Fabryka Sztuki jest współgospodarzem Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu. Na klimatycznej sali projekcyjnej, gotowej pomieścić 150 0sób, odbywają się seanse filmowe, spotkania z twórcami oraz gala rozpoczęcia i zakończenia festiwalu. Industrialna pofabryczna przestrzeń, wyposażona w pufy i kanapy, nastraja do rozmów okołofilmowych, ciągnących się jeszcze długo po zakończeniu seansu.


„Niewinni”

ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź

Klubokawiarnia „Niewinni” znajduje się na terenie Fabryki Sztuki, kilka kroków od sali projekcyjnej. To tutaj zaprosimy Państwa na bankiet po gali zakończenia festiwalu. Zachęcamy do odwiedzania „Niewinnych” również między seansami filmów festiwalowych.