Slider

W każdej sprawie kontaktuj się z nami poprzez media społecznościowe:

Facebook

Instagram

mailowo: festiwal@kinomuzeum.pl

telefonicznie: 42 674 09 57  lub 797 160 110

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Muzeum Kinematografii w Łodzi

Pl. Zwycięstwa 1, 90-312 Łódź

tel + 48 42 203 24 50

http://kinomuzeum.pl/

Projekcje odbywają się w kinie Kinematograf i Sali balowej, jednej z najpiękniejszych zabytkowych sal Pałacu Scheiblera, gdzie Muzeum się znajduje.

Jeśli przyjedziesz samochodem, możesz zaparkować bezpłatnie wzdłuż Placu Zwycięstwa, bezpośrednio przed Muzeum lub nieco dalej, na parkingu przed Szkołą Filmową, przy ul. Targowej.

Przystanek tramwajowy znajduje się przy al. Piłsudskiego / Targowej. Z przystanku Piłsudskiego / Kilińskiego  także dotrzesz do Muzeum w kilka minut.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Fabryka Sztuki w Łodzi

ul. Tymienieckiego 3

90-365 Łódź

tel + 48 42 646 88 65

http://www.fabrykasztuki.org

Fabryka Sztuki w Łodzi to centrum kreatywne, które znajduje się na obrzeżach ścisłego centrum Łodzi, na terenie XIX-wiecznych fabryk na Księżym Młynie.  Od 2018 roku Fabryka Sztuki jest współgospodarzem Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu. Na klimatycznej sali projekcyjnej, gotowej pomieścić 150 0sób, odbywają się seanse filmowe, spotkania z twórcami oraz gala rozpoczęcia i zakończenia festiwalu. Industrialna pofabryczna przestrzeń, wyposażona w pufy i kanapy, nastraja do rozmów okołofilmowych, ciągnących się jeszcze długo po zakończeniu seansu.

Na miejscu znajduje się także klubokawiarnia Niewinni. Przytulna atmosfera, pyszne jedzenia i wyborne wino sprzyjają dyskusjom o świeżo obejrzanych filmach. 

Parking wzdłuż Tymienieckiego. Najbliższy przystanek tramwajowy: Piotrkowska / Plac Katedralny.

Facebook
Instagram
Skip to content