Joanna
Autor

Joanna

Aktualności

Informujemy, że dnia 15 sierpnia Muzeum Kinematografii i Kino Kinematograf będą nieczynne. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą na kolejne dni.

Więcej
Aktualności

W ramach Letniego Kinematografu Rozrywkowego 17 sierpnia o godzinie 20.30 na Starym Rynku w Łodzi pokażemy współczesny film drogi – „American Honey”.

Więcej
Aktualności

Roman Polański to jeden z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich reżyserów. Z okazji 85. urodzin Artysty zapraszamy do Kinematografu na pokazy specjalne w weekend 18 i 19 sierpnia.

Więcej
Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla najmłodszych gości przygotowaną przez Wakacyjny Mały Kinematograf. W lipcu i sierpniu zajęcia będą dwa razy w tygodniu, w niedzielę i środy, tradycyjnie o 12.

Więcej
Aktualności

Zapraszamy dzieci w wieku 9 – 13 lat na kreatywne warsztaty z animacji poklatkowej Tu Stacja ANIMACJA! Spotykamy się w wakacyjne czwartki w samo południe w Muzeum Kinematografii. 

Więcej
Uncategorized

Muzeum Kinematografii w Łodzi przyłącza się do świętowania obchodów 595. urodzin Miasta Łodzi 27 i 28 lipca. Z tej okazji  przygotowaliśmy szereg atrakcji.

Więcej
Uncategorized

Jednym z najważniejszych elementów programu tegorocznego Festiwalu Transatlantyk jest retrospektywa Andrzeja Barańskiego. Zapraszamy na trzy spotkania z wyjątkowymi gośćmi.

Więcej
Uncategorized

Serdecznie zapraszamy do Muzeum Kinematografii na pokazy filmów w ramach tegorocznej edycji festiwalu Transatlantyk. Projekcje potrwają od 13 do 20 lipca.

Więcej
Uncategorized

W 2018 roku obchodzimy 100-lecie urodzin znakomitego szwedzkiego reżysera Ingmara Bergmana. Z tej okazji 14 lipca o godz. 16 w Muzeum Kinematografii w Łodzi pokażemy film Fanny i Aleksander z 1982 roku.

Więcej