Joanna
Autor

Joanna

Uncategorized

21 czerwca o godzinie 17.00 zapraszamy na kolejne Spotkanie z Scheiblerami, tym razem poświęcone życiu codziennemu w powojennym pałacu Anny i Karola Scheiblerów.

Więcej
Aktualności

W pierwszy weekend wakacji 22 – 24 czerwca łódzkie instytucje zapraszają Was do przygody związanej z wyjątkowymi postaciami z historii Polski: Janem Karskim, Ryszardem Kuklińskim i Krystyną Skarbek.

Więcej
Aktualności

22 czerwca o godzinie 21.00 zapraszamy na seans plenerowy na więziennym dziedzińcu dawnego więzienia carskiego, a obecnie siedziby Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi.

Więcej
Uncategorized

16 czerwca o godzinie 19.00 zapraszamy na pokaz specjalny filmu „Kuchnia Miasta” w reżyserii Tassosa Boulmetisa, który zdobył nagrodę publiczności na Festiwalu w Salonikach.

Więcej
Aktualności

Rozpoczynamy sezon na kino plenerowe po zmierzchu. Pierwszy seans Letniego Kinematografu Rozrywkowego już 6 lipca o godzinie 22.

Więcej
Uncategorized

12 czerwca o godzinie 17 zapraszamy na spotkanie z reżyserem Danielem Szczechurą oraz na pokaz jego najnowszego filmu.

Więcej
Aktualności

15 czerwca o godzinie 18.00 zaprosiliśmy na spotkanie z Ewą Puszczyńską, producentką „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego.

Więcej
Uncategorized

9 czerwca a godzinie 16 zapraszamy na projekcję laureatów Tobołków Koziołka Matołka 6. Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA.

Więcej
Uncategorized

Zapraszamy najmłodszych gości 10 czerwca tradycyjnie o godzinie 12.00 na wiosenne wydanie Małego Kinematografa.

Więcej
Uncategorized

Od 7 do 9 czerwca, po raz pierwszy w Łodzi, zapraszamy na Warsztaty Filmowe Mastershot. Nie potrzebujecie sprzętu ani ekipy realizatorskiej, wystarczy ciekawy pomysł na film.

Więcej