Uncategorized

Filmowe opowieści

Cykl 60-minutowych spotkań edukacyjnych odbywających się w wybrane soboty. Zapraszamy dla dzieci od 7 do 10 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Uczestnicy odkrywają tajemnice związane z bohaterami filmów animowanych, wynalazkami z epoki prefilmowej, słuchają opowieści ze  starych klisz filmowych. Nauka przez zabawę – to motto „Filmowych opowieści”.

Najbliższe zajęcia:

14 marca, godz. 12.00
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat. Uczestnicy poznają najpopularniejsze zawody typowo filmowe i szerokie spektrum zawodów określanych mianem „okołofilmowych”. Udowodnimy, że tak naprawdę każdy miłośnik kina może stać się członkiem ekipy filmowej. Omawiamy zawody: scenarzysta, operator, reżyser, kostiumolog, charakteryzator, kompozytor, oświetleniowiec, aktor oraz inne, które dzieci same zainicjują. Spotkanie zakończy pokaz filmu animowanego.

18 kwietnia 2020,  godz. 12.00
Filmowe opowieści, czyli dzieci lubią nie tylko misie
Warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat, w trakcie których prezentujemy prawdziwe gwiazdy filmowe, autentyczne lalki i materiały z planów zdjęciowych polskich filmów animowanych. Dobrą zabawę zapewnią zagadki i zabawy twórcze.

Limit miejsc: 25.

Rezerwacje: rezerwacja@kinomuzeum.pl 42 203 24 50

Bilet: 15 zł
Wcześniejszy

Europejski Dzień Kina Artystycznego

Następny

Kontakt