Uncategorized

Samowyzwalacz, czyli edukacja dla dorosłych

20 marca 2020 roku, godz. 15.00
W pierwszy dzień astronomicznej wiosny naszym gościem będzie Marek Kubacki, chirurg drzew, rzeczoznawca oraz szef Polskiego Towarzystwa Chirurgów Drzew. Spotkanie będzie dotyczyło tajemniczego świata starych drzew, ich znaczenia w przyrodzie oraz przestrzeni miejskiej, wartości dla środowiska i człowieka oraz możliwości ich ochrony. Prelekcję poprzedzi pokaz filmu dokumentalnego Sekretne życie drzew. Zapraszamy w piątek 20 marca 2020 roku o godzinie 15.00.
Rezerwacje: rezerwacja@kinomuzeum.pl 42 203 24 50
bilet 15 zł

17 kwietnia 2020, godz. 15.00
Spotkanie poświęcone jest filmowym efektom specjalnym. Uczestnicy poznają najpopularniejsze techniki tworzenia zdjęć trikowych, ich zastosowanie w kinie i telewizji oraz prześledzą ich rozwój w kinie na przestrzeni lat. Prelekcja ilustrowana jest wybranymi fragmentami filmów.
Limit miejsc: 49.
Rezerwacje: rezerwacja@kinomuzeum.pl 42 203 24 50