Aktualności

Aktualności

Z okazji jubileuszu w kinach studyjnych w całej Polsce odbywa się przegląd arcydzieł kina czeskiego – do kina Kinematograf zapraszamy w każdą grudniową niedzielę o godz. 15.

Więcej
Aktualności

16 grudnia, o godz. 16.30, zapraszamy na unikatowe wydarzenie – pokaz filmu zrealizowanego aparatem OKO, pochodzącym z początku XX w.

Więcej
Aktualności

W sobotę, 14 grudnia, o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie podsumowujące cykl warsztatów fotograficznych, które odbyły się w ramach obchodów 100-lecia województwa łódzkiego.

Więcej
Aktualności

W piątek, 20 grudnia, godz. 17.00 wspólnie z Polskim Związkiem Głuchych Oddział Łódzki zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pokaz filmu „Piłsudski” z Borysem Szycem w roli głównej.

Więcej

Edukacja

eduEdukacjaMały Kinematograf

  Warsztaty edukacyjne dla najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 7 lat oraz ich rodziców i opiekunów odbywają się w każdą niedzielę w samo południe. Dzieci malują, wycinają, montują, rzeźbią, a także poznają historię polskiego filmu animowanego. Bilet 15 zł. Limit miejsc: 49. rezerwacja: 42 203 24 50 lub

Więcej
Edukacja

Nowatorski program edukacyjny, upowszechniający wiedzę o najważniejszych polskich dokonaniach filmowych zainspirowanych sztuką malarską. W ramach projektu odbywają się spotkania z młodzieżą licealną, dorosłymi i seniorami.

Więcej
SHARE

Wydarzenia