Aktualności

Aktualności

W środę, 13 listopada, o godz. 17.30 zapraszamy na prezentację obiektów pochodzących ze zbiorów Muzeum Kinematografii w Łodzi, które przeszły konserwację – kamery OKO Kazimierza Prószyńskiego oraz Orchestrionu Atlantic.

Więcej
Aktualności

W sobotę, 16 listopada, o godz. 16.00 wraz ze Stowarzyszeniem Łódzki Inkubator Psychoanalityczny zapraszamy na film „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy oraz na dyskusję po projekcji.

Więcej
Aktualności

Od 19 do 23 listopada zapraszamy na Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu do Muzeum Kinematografii oraz Fabryki Sztuki. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Więcej
Aktualności

Zapraszamy dzieci od 5 do 9 lat oraz ich rodziców i opiekunów na Filmowe Opowieści! Uczestnicy odkrywają tajemnice bohaterów filmów animowanych, poznają wynalazki z epoki prefilmowej i słuchają opowieści ze starych klisz.

Więcej

Edukacja

eduEdukacjaMały Kinematograf

Warsztaty edukacyjne dla najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 7 lat oraz ich rodziców i opiekunów odbywają się w każdą niedzielę w samo południe. Dzieci malują, wycinają, montują, rzeźbią, a także poznają historię polskiego filmu animowanego. Bilet 15 zł.

Więcej
Edukacja

Nowatorski program edukacyjny, upowszechniający wiedzę o najważniejszych polskich dokonaniach filmowych zainspirowanych sztuką malarską. W ramach projektu odbywają się spotkania z młodzieżą licealną, dorosłymi i seniorami.

Więcej
SHARE

Wydarzenia